úterý 18. dubna 2006

Proč vlastně tenhle blog píši?

Protože se se zrušením blogu na serveru Lidé ztratily všechny mé příspěvky, doufám, že mi prominete, že některé z nich postupně zopakuji, aby si je mohli přečíst i nové čtenářky a čtenáři:
Proč vlastně tenhle blog píši?
Především proto, abych přesvědčil všechny, kteří mají podobné představy spojené s výprasky, ženy i muže, že to není nic neobvyklého, že by se se svými představami měli klidně svěřovat a internet je k tomu ideální místo. A samozřejmě je také uskutečňovat, k tomu se dostanu ve svém weblogu později.
Můj spankingový vývoj se dá rozdělit do dvou základních období:
období předinternetové
období internetové (asi od roku 1998).
V tom prvním předinternetovém období jsem samozřejmě trochu tápal a teprve postupně si ověřoval, že i jiným se výprasky líbí. To jsem samozřejmě vůbec neznal slovo spanking a tím největším ověřením, že se výprasky líbí i jiným, byl film Postřižiny, ale samozřejmě i jiné filmy a televizní inscenace nebo články v Mladém světě. V druhém internetovém období jsem už netápal, když jsem objevil spousty stránek o spankingu, ze začátku samozřejmě hlavně v angličtině (především z USA, Velké Británie a Austrálie). Postupně jsem si ověřil, že takové představy jsou zcela běžné.
Lidi ve vztahu k internetu dělím do dvou skupin (Když pomíjím tu skupinu, která neví, co to internet je.).
Ta první skupina vám odpoví, že internet je skvělý, že tam je spousta zajímavého, ale když po nich chcete, aby na svém počítači spustili explorer nebo firefox, tak nevědí, co to je. To je ta skupina, která si na internetu ještě svoji úchylku nenašla.
A pak ta druhá, která už si ji našla. Z této skupiny dobře žijí naši poskytovatelé internetu.

2 komentáře:

  1. Anonymní22:25

    Ale já jsem furt nepochopila, proč píšeš tento blog?

    OdpovědětVymazat
  2. No to je skvělé, že jsi to nepochopila. Gratuluji, jsi první, těch 1049, co hlasovalo v anketě Spankingové preference a ty desítky, co mi napsaly mailem poděkování, že takový blog existuje, potřebují aspoň jeden jiný názor, aby to bylo věrohodné.

    OdpovědětVymazat