pátek 14. dubna 2017

REALITY SHOW: velikonoční výprasky na FARMĚ 2016

(KLIKACÍ – a pěkně velký!)

Loni se odehrály v rámci této slovenské reality show rozsáhlé přípravy na Velikonoce, včetně "cvičného výprasku" předem, no a i ten opravdový výprask a oblívání... – bylo toho zkrátka více, ve více videích, a já jsem se to rozhodl dát trochu dohromady, takže jsem dlouze pátral po nejkvalitnějších a necenzurovaných verzích, až jsem nakonec dal dohromady kolekci 12 videí + vystříhal jsem podstatné ukázky. – Abyste je nemuseli stahovat naslepo, tady je pro představu malý pdf soubor, kde jsou screenshoty a popis událostí, zachycených při mém pátrání (jak vidíte, nejde jen o samé výprasky, ale i o představení hrdinek-prdelek apod.):

https://ulozto.net/!G3A7TPMpRCKD/farma-velikonoce-vyprask-seznam-videi-popis-pdf
 
Koho seznam zaujal, může si CELÝ inzerovaný obsah stáhnout z odkazu níže v jednom nezaheslovaném archivu - není to větší, než půl giga:

https://ulozto.net/!Vp0PtLbOoocX/farma-velikonocni-vyprask-zip
 
Původně jsem z toho chtěl sestříhat filmeček (a kdyby k tomu nějaká slečna načetla můj komentář, to by byl dokument!), ale z důvodů časových, technických a urgentního nedostatku dabérek v mé domácnosti jsem to nechal takhle ve fragmentech.

Snad se vám aspoň něco z toho zalíbí – a přeju všem Pořádný Šmigrust!

Ham-Handed
3 komentáře:

 1. Anonymní14:27

  Ahoj, krásná a jistě velmi náročná práce. Díky moc.
  Vašek.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní14:31

  Jinak zdroje na internetu zatím letos poměrně bídné. Ale to hlavní vyvrcholení teprve přijde, tak se snad materiály na netu objeví. Zatím letos nejlepší asi toto: https://www.reflex.cz/clanek/video/78817/skola-slehu-video-s-vyznavaci-sado-maso-vam-ukaze-jak-spravne-zachazet-s-pomlazkou.html
  Vašek

  OdpovědětVymazat
 3. Jo, díky, oběma za docenění a Vaškovi ta ten super odkaz!

  OdpovědětVymazat