čtvrtek 11. května 2017

Jak to bylo u spankingového soudu: Kauza paní D.

Také paní D. se dočkala spravedlnosti u našeho spankingového soudu.

Soud obdržel od pana Eduarda Tašky tuto žaloba na paní D.:

Vážený Spankingový soude..

předkládám žalobu na paní D za vandalismus a nevhodné chování. Jmenuji se Eduard Taška a jsem letitým sousedem paní D. Podotýkám, že s paní D jsou neustále nějaké potíže v domě. Co mě ovšem přimělo se na vás obrátit je situace nedávná, která již překročila hranice mé trpělivosti.

Stalo se to dne 20. 3. večer. Už bylo šero. Paní D šla vynést odpadky k popelnicím u domu. Protože jsem tam byl chvíli před tím, vím, že byly zcela plné. Kousek dál jsou ovšem popelnice další. Paní D jsem sledoval z okna tak, aby mě samozřejmě neviděla..takže vím vše přesně.Paní D zjistila to,co já,že jsou popelnice plné. Chvíli stála, pak se rozhlédla, jestli jí nikdo nevidí. A pak celý obsah koše vysypala na zem za popelnice. Byl jsem v šoku.

Na paní D jsem si počkal na chodbě domu,když se vracela s prázdným košem.Oznámil jsem jí, že jsem vše viděl a že si budu stěžovat. Paní D se  mi ovšem vysmála. Doporučila mi,abych nestrkal nos do cizích věcí a dokonce mě nazvala "šmírákem".

Proto se obracím na vás vážený soude s žádostí o potrestání paní D.

Jako výši trestu navrhuji pro paní D 30 ran koženou plácačkou, 60ran rákoskou a 20ran těžkou vařečkou. To vše na holý zadek. Paní D bude po celou dobu trvání svého spankingového soudu samozřejmě od pasu dolů zcela nahá. Po výprasku bude i nadále ukazovat až do odchodu holý seřezaný zadek jako pokračování svého trestu

Děkuji za vyřízení     

p. Eduard Taška

Je nasnadě, že od pasu dolů nahá paní D. skončila na trestné lavici a exekutoři koženou plácačkou, rákoskou a těžkou vařečkou vykonali, co bylo jejich povinností.

Všimli jste si, že pan Taška přišel se skvělým nápadem na dodatečný trest po výprasku?

Paní D. musela až do konce soudního jednání zkazovat svůj holý seřezaný zadek. Jen jsme litovali, že případ paní D. jsme zařadili až ke konci soudního jednání. 

Podobné dodatečné tresty určitě využijeme i příště.

A tady se podívejte, jak dopadlo pozadí paní D. po setkání s koženou plácačkou, rákoskou a vařečkou:


http://aryon111.tumblr.com/post/160550330578

4 komentáře:

 1. Anonymní22:01

  Na první pohled je patrné, že spankingový soud svou úlohu opravdu nezanedbává. Další moc hezká práce :-). Plaiw

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní10:33

  Dobrý nápad s tím ukazováním zadku po výprasku.

  Mirek

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní10:39

  Vysypat odpadky na zem za kontejner – to by si zasloužilo i přísnější potrestání :-)).
  Remcavé seniory typu pana Tašky, kteří do všeho strkají nos, nemusím, ale v tomto případě souhlas, trest byl uložen zbytečně nízko na dolní hranici trestní sazby :)))
  Nikky

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní16:02

  Docela s Nikky souhlasím a jako jeden z exekutorů se příště u spankingového soudu postarám o nápravu této hříšnice...;-)...

  OdpovědětVymazat