středa 10. května 2017

Co se dělo u spankingového soudu? Kauza slečny A.

Dnes se podíváme na další z případů, který jsme projednávali na jarním zasedání spankingového soudu.
Do soudní schránky dorazila tato žaloba:

Vážený soude, 

jako žalobce Petr Novák, předkládám tímto žalobu na mou partnerku A, která před mnoha lety propadla závislosti na tabákových výrobcích. Po všech mých výtkach, ač kouření omezila, se dosud tohoto zlozvyku úplně nezbavila. Nepomohly ani opakované výprasky na holou, ani kázeňské tresty. Obracím se proto na zde přítomný vážený soud s prosbou o přísné potrestání slečny A. Je to i pro její dobro.

Navrhuji následující trest: 
20 ran důtkami, 50 ran koženou plácačkou, 30 ran pružnou rákoskou a 20 ran těžkou vařečkou. Vzhledem k velkým kázeňským prohřeškům slečny A v posledních dnech zvažuji prosbu soudu aby byla slečna A pro vykonání trestu svlečena zcela do naha.
   
Za vykonání rozsudku nad zde přítomnou slečnou A děkuji 
Žalobce Petr Novák 

Spankingový soud předvolal slečnu A. a vy už asi tušíte, jak to dopadlo.
Slečna A. skončila na trestné lavici a její holý zadeček se hodněkrát setkal s koženou plácačkou, pružnou rákoskou i těžkou vařečkou.

Můžete se slečny A. zeptat, kterým z nástrojů to nejvíc bolelo.


http://aryon111.tumblr.com/post/160512720393

9 komentářů:

 1. Anonymní23:27

  Vypadá to jako moc hezky odvedená práce :-). Plaiw

  OdpovědětVymazat
 2. corus05:53

  Pěkné a za takový zlozvyk přiměřené. Jelikož kouření je velmi úpornou závislostí, tak bych si dovolil předpovědět, že tato defacto terapie bude asi muset proběhnout vícekrát a možná i intenzivněji. Jelikož jde ale nejspíš o notorickou delikventku, čtenářku A., tak těžko říct, zda nebude s touto vidinou kouřit ještě víc ... ;-).

  Můj osobní tip na nejbolestivější nástroj je ta těžká vařečka.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní12:20

  Krabičky cigaret sice upozorňují na škodlivost kouření, ale je vidět, že efekt velký není. Je tedy chvályhodné, že se Spankingový soud ujal snahy zbavit slečnu A. tohoto zlozvyku, pokud jedna důrazná domluva z rukou soudních exekutorů nepomůže, dle hesla opakování - matka moudrosti, jistě lze zopakovat, třeba i důrazněji či vícekrát.

  bývalá závislačka/kuřačka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní16:05

   Slečna A je bita vcelku pravidelně, a to jak je vidět i veřejně, ale přesto je před námi ještě dlouhá cesta lemovaná jejím modrofialovým zadečkem...:-)...
   Zajímalo by mě jakým způsobem probíhalo odvykání autorky komentáře...:-)

   Vymazat
  2. Anonymní20:28

   Pomocí výprasků to rozhodně nebylo, exekuce u mě patří, stejně jako u slečny A., k oblíbeným činnostem, to by nefungovalo.
   Možná by pomohlo opačné opatření - pohrozit či nějaký čas, dokud slečna se zlozvykem kouření neskončí, jí výprasky odepřít... u mě by určitě mělo větší efekt. Přes vařečku či rákosku, u toho, kdo má spanking rád, cesta nevede (všechno je to o hlavě, nejen záliba ve výprascích, ale i ta v kouření).
   Dneska se mi to směje, číslo, kdy už jsem neměla cigaretu v puse, je dvojciferné, ale první rok byl krušný :-((
   Držím palce, ať sl. A najde motiv, kvůli kterému kouření trvale ukončí.

   Vymazat
  3. Anonymní01:45

   Mám dvě závislosti a ta na pána je silnější. V jeho přítomnosti nemám potřebu kouřit bez ohledu na délku trvání. S ním jsem motivovana být lepší... Bohužel je společných chvil velmi málo a svůj smutek si pak musím kompenzovat...
   Za dobu co jsme spolu jsem si před tebou, můj pane, nezapalila ani jednou a že to byly i dny a noci... S touhle motivací bych to dokázala :-*
   A.

   Vymazat
  4. Anonymní16:43

   Takto rozhodně myšleno nebylo, žádná závislost není dobrá (ať kouření, alkohol, hra na automatech), každá závislost je vlastní slabost. Neschopnost přestat s kouřením zdůvodňovat nedostatkem času pána beru spíše jako vydírání. V roli pána bych tento text vnímala negativně, ostatně není od sl. A na deníku jediný, ale je to vaše hra, váš boj - zda kouřit či hledat výmluvy, proč nelze s kouřením přestat.

   Vymazat
  5. Anonymní22:30

   Proboha :D... Vydírání? Trochu silné slovo... Když vezmu v potaz fakt, že můj pán jako dominant by se rozhodně vydírat nenechal... Je tohle nesmysl. Jen konstatuji skutečnost, že ač kuřačka jsem vedle něj spokojená natolik, že nemám potřebu kouřit. Toť vše. Nic víc, nic min. A že má málo času a pak mi chybí je holý fakt. S tím nic neudělám, jen sděluji své pocity. On všechno ví a musím říct, že se snaží můj smutek minimalizovat, za což jsem vděčná :-*
   A.

   Vymazat
 4. Anonymní17:12

  Ano, musím uznat, že trest byl oprávněný a že těžká varecka je nejduraznejsi... Ale ani ta nezabranila v mém maximálním požitku z celé situace ;)
  A.

  OdpovědětVymazat