pátek 16. června 2017

Spankingový soud a jiné záležitosti

Ve středu večer úspěšně proběhl spankingový soud - speciál.

Všechny soudní případy, na které se dostalo, dopadly podle očekávání. Všechny obžalované delikventky byly usvědčeny, odsouzeny a potrestány výpraskem.

Zahráli jsme si také tři spankingové hry a soutěže. Později, až vyvolám fotky, budu informovat podrobněji. A bude i soutěž, kdy budete hádat, kolik která z delikventek dostala ran. A kdo bude nejblíže, tak se možná bude moci zúčastnit některé z akcí spankingového deníku.

Teď se ale chci ještě pochlubit. Spankingový deník se po dost dlouhé době opět dostal na hranici první padesátky soukromých blogů podle hodnocení na toplist.cz.

Také mezinárodní ohlas našeho deníku v poslední době značně vzrostl. Fotky a videa našich čtenářek a delikventek A., D. a J. a také Evelýny, Kláry a Irmy prostě přitahují pozornost nejen u nás, ale především ve světě.

Fotky a videa dávám primárně na jednoduchý blog a sociální síť tumblr.com na adresu aryon111.tumblr.com. Tento blogovací systém už jsem tady několikrát propagoval.
V případě, že někdo z vás by chtěl tvořit nějaký spankingový obsah (texty, obrázky, fotky, videa), doporučuji tento blogovací systém už kvůli tomu, že nemají prakticky žádná omezení týkající se erotického charakteru takového obsahu.
Ale asi moje výzva opět nedopadne na úrodnou půdu. Lidi u nás už ani nezapínají internet, aby tudy nepřišli nějací imigranti.

Tak na té sociální síti tumblr.com naše stránky mají momentálně 606 sledujících, kteří fotky a videa sdílejí dál. Z toho od nás jsou asi dva nebo tři sledující.

3 komentáře:

 1. Dawe19:03

  Tumblr používám, poměrně úspěšně. Nicméně mi nevyhovuje sledování jednotlivých kanálů kdy se vše hází pod sebe a nikdy nevím kde jsem skončil, není tak žádný čas atd. Proto sleduji tyto zdroje přes rss. Pak tedy ale nejsem vidět jako follower dané stránky. Jinak zdroj aryon111.tumblr.com také sleduji, jen to není vidět. Stejně tak lze prohlížet stránky i neregistrovaný a nepřihlášený, tudíž také nejsem follower. Úspěch Aryonova deníku mě moc těší a moc mu ho přeji. Díky za něj!

  OdpovědětVymazat
 2. Dík za tip na tumblr, doposud mne nenapadlo tyhle stránky lépe prozkoumat. Obsah je velmi poutavý . Večerníček pro veliké holky. :-)
  Gratuluji AD k úspěchu.
  Spankingové setkání bylo moc fajn, těším se na reportáž, abych si připomněla zajímavý večer.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní13:48

  Ráda se připojím s blahopřáním k úspěchu sledovanosti deníku, někdy zaroluji dolů a počet návštěv v tabulce vidím – číslo příjemně vysoké, jen tak dál !
  Především smekám před trpělivostí a časem, který Aryon už druhou desítku roků deníku věnuje, obdivuji, že pořád nachází nové nápady, čím deník oživit. Je škoda, že více čtenářů občas nepřihodí komentář, každý nápad, každá fantazie je vítána a pomáhá blog zpestřit, posunout dál.

  OdpovědětVymazat