středa 19. července 2017

Jeden den v jiné víře

Joachim se, tak jako každý den, probudil v osm hodin. Včera šel spát poněkud později než obvykle, a tak mu chvíli trvalo, než vstal z postele. Nejdříve vypnul klimatizaci a otevřel okno, aby do jeho ložnice začal proudit čerstvý vlhký vzduch od Labe. Když se oblékl, spatřil na stolku u dveří kreditní karty a klíče od auta jeho manželky Inge. Již několik let měli oddělené ložnice, a tak zprvu nechápal, proč pro jeho ženu tak nepostradatelné věci jsou zrovna tady, pak si ale vzpomněl na dohodu, kterou spolu včera uzavřeli.
......
A tady je Jeden den v jiné víře  od našeho oblíbeného autora Tomáše.

2 komentáře:

 1. Anonymní21:15

  Tohle je nejhezčí povídka jakou jsem zde četla. Je to můj sen a přání, moje touha. Představa tak naplněného vztahu bez překážek je pro mě dokonalá. Děkuji.
  A.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní09:41

  Kritizovat povídku jako takovou nebudu,ale nelíbí se mi obsah,zlehčování týrání muslimských žen.Ty nemají na výběr,jestli jsou či ne naladění na spank,většina žen je bita surově a ne na zadek řemenem,či rukou,ale holí,co je spíše násady od lopaty a veřejně stojí u zdi a chlapy je bijí dokud nepadnou. Není to o domluvě kam až můžou zajít,ale spíš o donucení k absolutní poslušnosti a vzdání se své bytosti.Být jen mužova věc k čemukoliv. Můj názor podpořený výpověďmi žen,které se přidaly.A když chtěli odejít už nesměly

  OdpovědětVymazat