neděle 10. září 2017

LAPIDUCH II. – ŠEST LET VE 3 MB...

ZBYTEK ZÁLOH LAPIDUŠÍHO SPANKINGU!

Tak, tady se mi podařilo vyzískat posledních pár chybějících měsíců záloh zrušeného klubu, založeného a dlouhá léta úspěšně vedeného Therasií; byť v takovém syrovějším stavu, než byla ta první část předtím, zato jen ve 3 MB!

Ale jsem moc rád, že to konečně máme KOMPLET!

Dokonce jsem si tam až teď, po roce, přečetl pochvalu od Tuy, kterou už jsem tehdy vidět nemohl, jelikož měla tu smutnou čest mít poslední příspěvek těsně před definitivním vypnutím celého Lapiduchu... (Pročež jí ze zpožděním necelého roku a půl děkuji za docenění!)

Bližší detaily a link ke stažení TADYDLENC v tomhle mém příspěvku na Okounu.

Tak. Koho to zajímá, ať si to vychutná,
Zrušeným klubům 3x RIP – ať je líp!

Ham-Handed


3 komentáře:

 1. Díky. Jak se ti to vůbec podařilo sehnat? Je to opravdu monumentální korpus. Ad "RIP - ať je líp": třeba ten internetový útlum znamená celospolečenský posun k reálnému životu. Asociální individua jako já to tak třeba vnímat nemusí, ale objektivně vzato by taková emancipace měla být vnímaná spíš pozitivně, nemyslíš? Představuji si to trochu jako situaci majitele podzemního gay klubu který by byl smutný z toho, že už k němu nikdo nechodí, aniž by tušil že nad ním právě v té chvíli mašíruje průvod gay pride. Ale k tomu by se měl asi vyjádřit někdo s méně platonickým vztahem k výpraskům, někdo kdo se například účastní srazů a vídá se s ostatními spankery v reálném světě, tudíž se s nimi nepotřebuje stýkat virtuálně.

  OdpovědětVymazat
 2. Jak: No, sám ani nevím - prostě jsem tak dlouho prudil, ale zároveň relativně slušně a nepravidelných intervalech, abych se neokoukal, až jim asi došla trpělivost...

  Jinak k té možné životní emancipaci spankerů v neprospěch psaní do klubů: Lidem, co "akční" bych ji přál, u mě ale není ten problém, že bych byl (jenom) nespolečenský, já jsem především IDEATORNÍ SADISTA - jak jsem se nedávno v té diplomce, co jsem dával i sem, po letech dověděl, že se to správně jmenuje. Mohlo by se říkat třeba i KONCEPTUÁLNÍ ÚCHYL, i ten tvůj "platonik" je dobré, zkrátka zajímají mne o tom jen materiály, představy, fantazie, ale provádět to, to už mě ani tak neláká...

  Čili to, že bych se dověděl, že lidi třeba už nemalují krajinky, ale konečně svobodně chodí do přírody mně spíš štve - mě totiž zajímala spíš ta obraznost, než předloha. Řekněme.

  Každopádně, zas v tom budu (skoro) sám, jako na začátku, před internetem. To už mi za poslední roky začíná být jasné...

  Ham-Handed

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní22:30

  Patřím do skupiny jak příležitostně píšících, tak těch, co si rády výprask užijí v reálu, ať ve dvojici či menší skupince, tak v rámci Spankingového soudu n. různých Srazů BDSM a workshopů. Realita má u mě prioritu, ale stejně tak si ráda prohlédnu fotky a videa, přečtu různé názory, úhly pohledu na výprasky a jejich dozvuky.
  Lapiduch – Klub Spanking, vedený Terezkou a Ham Handedem měl úžasnou atmosféru, pokud se otevřelo téma, které oslovilo širší skupinu čtenářů, komentáře se jen sypaly a mnohdy u mě vyvolávaly doslova záchvaty smíchu. Perly, které přicházely např. od neandrtálce (uvedeno namátkou), dala by se zde vyjmenovat řada dalších, jejichž příspěvky patří pro mě k nezapomenutelným, tzv. do kamene tesat.
  Když tedy shrnu, realita je krásná, už jen očekávání výprasku, minuty těsně před dopadem první rány, mají svoje nezaměnitelné kouzlo, ale možnost číst a reagovat na komentáře obdobně naladěných vyznavačů bdsm, bylo prostě moc fajn, za mě velká škoda, že Lapiduch padl, Klub Spanking chybí.
  Avellana

  OdpovědětVymazat