středa 7. února 2018

Interview: aloys

Náš oblíbený autor a čtenář aloys dostal na základě příspěvku Interview nápad, že by mohli další autoři, autorky, čtenáři a čtenářky také poslat své vlastní Interview.

K podobnému účelu slouží na našem deníku Spankingové profily, které bych chtěl tímto oživit.

A tady je Interview: aloys

Tímto vyzývám další čtenáře a čtenářky, aby nám poslali Interview.

3 komentáře:

 1. Mě se ten nápad moc líbí. Způsob jakým se různí lidé staví ke spankingu a jakým způsobem se ze svých pocitů vyznávají mě opravdu zajímá. I forma interview mi připadá správná. Pravé interview by mělo probíhat jako rozhovor dvou lidí. Bylo by pěkné, kdyby se mezi sebou dohodli a jeden druhého vyzpovídal. Samosebou se takový rozhovor nejlépe odvíjí pokud jsou si oba účastníci blízcí, ale nemusí to být nutně pravidlem.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní14:49

  Poděkování panu Aloysovi za odpovědi, že se zde na deníku trochu "odkopal". Poslední odpověď nejen že vyzněla hodně pesimisticky, ale i překvapila.
  Také mi už sedí na hrbu hezkých pár křížků a kdysi jsem někde četla, že výhodou spankingu je skutečnost, že ho lze provozovat i v pozdním věku, v podstatě dokud dominant udrží rákosku v ruce... :-))
  Za ty roky, co spanking provozuji a užívám si ho, znám samozřejmě variantu ve dvojici, která bývá spojená se sexem, ale také akce typu Spank workshopy, Srazy BDSM, Spank Soud atd., tedy spank setkání větší či menší skupiny stejně naladěných lidí, kde k sexu rozhodně nedochází, kde naopak se cení kvalitní exekutor, kterého rákoska i další hračky poslouchají a dopadají na hýždě s téměř centimetrovou přesností. A přesně tuto roli byl pan Aloys za roky spojené se spankingem měl ovládat velmi dobře, jeho arzenál bacátek předpokládám bude bohatý, tak proč se spankingu vzdávat...
  Evelýna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj paní Evelýno,
   ono je to složitější. Jestli chceš, napiš mi na orszagvilag@mail.ru

   aloys

   Vymazat