sobota 3. března 2018

Velikonoce se blíží

Blíží se Velikonoce a to je vždycky období, kdy je o náš spankingový deník největší zájem.

Už jsem zaznamenal, že další čtenářky a čtenáři vyplnili velikonoční dotazník.

Chci vám proto připomenout článek

Psychologie spankingu 2.0 - 3. část: velikonoční výprask

a kdo velikonoční dotazník dosud nevyplnil, může tak učinit.

Po Velikonocích bych chtěl dotazník znovu vyhodnotit a zveřejnit výsledky.

Pokud máte náměty na zajímavé příspěvky s tématem velikonočního výprasku, tak sem s nimi.

1 komentář:

 1. Anonymní12:38

  Za sebe se přikláním k názoru nespojovat velikonoční výprask se spankingem, výprasky dostávám ráda po celý rok, tak proč čekat až do Velikonoc, že...
  Když ale zalovím v paměti, vybaví se mi vzpomínka na léta svobodná, kdy jsme s tehdejším přítelem odjeli na Velikonoce na firemní chatu v Krkonoších. Tehdy jsme neměli moc příležitostí být spolu celé dva-tři dny, tudíž jsem se těšila a v kombinaci s vidinou pondělní pomlázky ještě víc. V pondělí ráno se z okolních pokojů začal ozývat jekot mrskaných slečen, ale ukázalo se, že přítel nejen pomlázku s sebou neveze, ale ani o tuto aktivitu neměl sebemenší zájem, solidární pánové z vedl. pokojů mu pomlázku ochotně nabízeli. Ochuzena o výprask jsem tehdy rozhodně nebyla, co nevykonal přítel, o to se postarali mužští obyvatelé okolních pokojů. Proč tato stará vzpomínka.
  Možná právě tehdy jsem si reálně uvědomila svůj kladný vztah k výpraskům, a protože toto spojení jsem později slyšela od několika stejně orientovaných spank kamarádek, že i ony vnímaly první kladné odezvy těla na výprask právě o Velikonočním pondělí, asi bych toto spojení úplně nezatracovala. Každý to má jinak, ale určitě nejsem jediná, která má ten první reálný krůček právě tam.
  Evelýna

  OdpovědětVymazat