sobota 17. března 2018

VELIKONOČNÍ RÉBUS - VÝZVA!

Ham-Handed 

Blíží se nám ty naše české svátky výprasků, a já včera v trafice objevil KŘÍŽOVKY s touto poetickou velikonoční tématikou!
Znalci vědí, že ten autor Renda byl (jediný?) žák Neprakty, a vlastně tu rubriku po něm převzal, a kreslí ji i trochu v tom jeho duchu...
No, bohužel to není totéž (taky málokdy kreslí nekonsensuální scénky a chybí vyděšené/vzteklé/plačtivé... výrazy slečen, což se mi líbí víc, než nějaké zvrhlé masochistky! :), ale je to v dnešní těžké době furt lepší, než drátem do oka!


... ta první je originál, ale měla dost divně šedivé vlasy (nic proti starším děvčicím, ale spíš mi přišlo, že jim to asi nějak v tisku nevyšlo?), tak ta druhá, blondýna s červenou mašlí, je moje barevně upravená varianta - zdá se mi to i logičtější, aby vyšla ta symetrie, ten fór: cop=pomlázka?).
No a pak tam byla ještě jedna stránka, kde jsou Velikonoce (podle obrázku) asi námětem tajemky? Kdo jí umí vyluštit? NAPIŠTE, JESTLI SE PODAŘÍ! Já to zkoušel, ale nebaví mě to, a neumím to - nikdy jsem snad nedoluštil nic.


PS: časopis stál pěkných pětadvacet korun, přesně! Náhoda?

Ham-Handed, z Okoun.cz

4 komentáře:

 1. Pietro01:31

  Vyluštěno:
  http://minipic.sweb.cz/krizovka.jpg
  (Kdo chce luštit, ať nekliká.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pietro: díky, byls první! Tajemka sice není moc výprasková (byť s velikonocema souvisi - ten sex, plodnost...), kdo nestihl vyřešit, může třeba pokračovat v "soutěži" vymyšlením nějakého alternativního výpraskového textu... :)

   Ham-H.

   Vymazat
 2. Anonymní23:50

  Děkuji za odtajnění textu křížovky, zvědavost - zjistit tajenku lákalo, ale nedostatek času (či vědomostí) tomu bránilo.
  Pietro, dík za vyluštění.
  Evelýna

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní14:09

  OMLOUVÁM SE, při práci s černo-tiskem jsem tolik pomalý, že jsem byl v luštění předstihnut.
  No-nic.
  S Pozdravem
  "Č."

  OdpovědětVymazat