úterý 29. května 2018

Lupus Pictures v pátek 1. června 2018 od 18 hodin


4 komentáře:

 1. Anonymní22:59

  Lupus Pictures - filmy či alespoň ukázky zná pravděpodobně každý zdejší čtenář. A právě páteční akce patřila těmto filmům, celým večerem provázeli ti nejpovolanější - Marco, Felix a Rider. Výběr a promítání filmů, slovy zmíněných aktérů - TOP filmů, bylo okořeněno mnoha historkami z doby jejich vzniku. Dnes už úsměvné vzpomínky, při kterých se tehdy nejen tato trojice, ale i další herci hodně zapotili, vyvolávali v sále salvy smíchu, někdy doplněné komentáři dalších účastníků natáčení.
  A protože v závěru padl slib, že tento tematický večer nebyl poslední, dovolím si doporučit.
  Věřím, že stejně jako já, si rádi oživíte filmy LP jak staršího data, tak i ty novější a vychutnáte atmosféru, která se nedá jinde zažít.
  Evelýna

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní21:13

  Zajima me, jake filmy se promitaly?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní00:41

   Škoda, že se odpovědi neujal někdo ze zdejších čtenářů - vyznavačů filmů LP, který se večera v Ateliéru 1. června 2018 zúčastnil.
   Nechci déle dělat "mrtvého brouka", ale odpověď asi zklame. Zdaleka ne všechny filmy z produkce Lupus jsem viděla, stejně tak názvy nedokážu poskytnout. Počet, který Marco uvedl, že celkem natočili 120 filmů, mě hodně překvapil.

   Abych ale od otázky úplně neutekla, pokud je tazatel znalec filmů, krátký obsah určitě napoví:

   * poslední školní den - návrat dvou "školaček" domů s vysvědčením - ostravské nářečí, trefné historky a samozřejmě nechybí "odměna" na špatný prospěch – nářez... (podbarveno tehdejším známým dobových pochodem "Pusť vsegda budet solnce" ("Jen ať nám slunce hřeje, ať se dál nebe směje, ať si dál můžem spolu pěkně hrát..."

   * Felix v roli "pacienta" a Marco coby už starý Dr. Freud na vozíku, který Felixe "léčí" pomocí psychoanalýzy

   * Grovio – v roli cizince, který zavítá do Prahy a projeví zájem o návštěvu nočního podniku se zaměřením na BDSM

   * v dalším filmu babičky posílají své neposlušné, drzé vnučky (s dopisem v ruce, obsahujícím hříchy a průšvihy) na převýchovu k vesnickému p. učiteli

   * posledním promítaným filmem byla "spank pohádka", natočená na hradě Rožmberk. Tvrdé výprasky nejen v mučírně (metla, rákoska, důtky tancovaly na hýždích, na zádech hodně důrazně), ale i drsné trestné pozice (např. na trestné koze na nádvoří). O tomto filmu se i docela četně psalo v běžných médiích, tudíž asi netřeba obsah víc rozepisovat.

   Tož reportáž popisem obsahu filmů LP, přesnost i pořadí filmů bez záruky... věřím, že znalcům názvy filmů naskočily...
   Evelýna

   Vymazat
 3. Anonymní07:57

  PODĚKOVÁNÚ ORGANIZ=ATOR°KM ZA USPOŘÁDÁNÍ AKCE + OMLUVA ZA NEMOŽNOST ZÚˇASTNĚNÍ SE.
  PARDON
  "Č."

  OdpovědětVymazat