středa 4. července 2018

A zase ta zlobivá slečna A.

Napraví slečnu A. výprask na trestné lavici?

5 komentářů:

 1. Slečna A potřebuje pravidelné výprasky. Jsou ovšem mnohem účinnější pred širším publikem...

  OdpovědětVymazat
 2. Pokud by měl někdo nějaké doporučení na akci se sirsim publikem nez je spankingovy soud, napište...

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní14:20

  Chápu dobře, že Spank soud už omrzel n. počet účastníků (publika) je nedostatečný ? Soudě podle zdejších reportáží a fotek od Soudu byla sotva jedna až dvě reprízy.
  Pokud splňujete věk. limit pod 40 r., jako zajímavá se jeví např. akce: Hříchy 2018, nebo "Zajíci" (byla jsem-doporučuji) nebo Sraz BDSM či akce RACKové (vše v Ateliéru).
  Všechny akce výše splňují požadavek většího publika, i s var., že by se určitě našlo dost zájemců přiložit ruku k dílu :-).
  A.

  OdpovědětVymazat
 4. corus14:06

  Tak je všeobeně známo, že slečna A. je zcela nenapravitelná. Její nenapravitelná zlobivost není vyléčitelná a musí se udržovat v přiměřených mezích pravidelnou intenzivní masáží pozadí a stehen. Takže otázka v nadpisu má jednoznačnou odpověď - NE.

  Mimochodem, ta akce Hříchy má moc pěkný web, i když na něm není příliš informací.

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní20:03

  Co Spankingový workshop - účast bývá slušná a myslím, že diváků by potrestání sl. A rádo sledovalo či se aktivně k výprasku přidalo vícero :-))
  A nebo navštívit VIPD (Výchovný institut pro dospělé) a svěřit sl. A přísné paní vychovatelce. Napravila či po našem, přinesla krásné okamžiky spoustě nenapravitelných darebáků, dokáže úžasně přesně odhadnout a vycítit, kolik ran a čím ..., doporučuji, vlastní zkušenost (výprask od paní vychovatelky patří k těm, na které ráda vzpomínám :-))
  Evelýna

  OdpovědětVymazat